Psy

Bandana dla psa

Wielu z nas uwielbiam podkreślać swój styl oryginalnymi dodatkami i akcesoriami. Dlaczego by nasz pupil nie miałby robić tego samego? Istnieje dość prosty sposób na podkreślenie looku naszego psa jednym stylowym i uroczym dodatkiem.

W jakim wieku psy zaczynają szczekać?

Bandany, chustki i apaszki dla psów.

Dzięki psiej bandanie nasz ukochany czworonóg stanie się prawdziwym psim celebrytą i przyciągnie mnóstwo spojrzeń na każdym spacerze lub wycieczce. Chustka świetnie podkreśli wygląd naszego psa, doda mu uroku i zawadiackiego wyglądu. Nasz pupil wyróżni się oryginalnym dodatkiem, dzięki któremu będzie wyglądał przyjaźnie i towarzysko.
Psie bandany dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Ozdoba ta nie drażni w żaden sposób psa i nie sprawia mu dyskomfortu. Możemy znaleźć chustki z zabawnymi hasłami, taki jak np. „Daj smaczka!”, „Super pies”, „Pies na medal”, ale także ze śmiesznymi wzorkami w psie mordki, owoce lub kosteczki. Istnieje też możliwość specjalnego zamówienia apaszki z imieniem naszego psa. Bandana sprawdzi się doskonale, jako prezent dla każdego posiadacza czworonożnego przyjaciela.

-->